Субота, 08.05.2021, 22:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини школи

БАТЬКИ ВИСТУПИЛИ В РОЛІ ВЧИТЕЛІВ. 


Учасники інтелектувальних змагань у ЛНТУ - 10 а та їх класний керівник Сацик С. І.  Детальніше


На великодньому столі вередує кругла Паска: 
“Геть посуньтеся, будь ласка, І заграйте мені марша, 
Я між вами тут найстарша! ” 
Обізвалась Ковбаса: “Потанцюю гоп-са-СА 
Обертайтесь в ліво й вправо, Це ж моє сьогодні право ! ” 
Тут на диво, рідна нене Поросяточко печене 
Скочило На рівні Ноги: “Утікайте всі з дороги”! 
Обізвались молодички, Писаночки невеличкі: 
“Хоч хвалитися це – гріх, Ми таки найкращі з всіх”! 
Аж тут Хрін із бородою, Вже готується до бою: 
“! Маю з гички я корону, Зараз вас усіх захроню” 
Тут на раз прийшло Кропило … 
Покропило, помирило:

“Мир хай буде всім сьогодні, Бо ж це свята Великодні!”

 


У рамках акції "Ековесна - 2019", що проходить за ініціативи радника міського голови Мар'яни Сорочук, учні 9 Б класу ЛЗОШ 19 взяли участь у впорядкуванні території Луцького геріатричного пансіонату, надали допомогу у озелененні клумб, прибиранні алей для прогулянок. Молодці!!!


Луцький міський ЦНТТУМ традиційно зібрав ЛуцькоШкільних ВітроЛовів зі своїми Повітряними Зміями...і, знову ж Небо Літало


Шановні учні, наближається День цивільного захисту. Протягом тижня (8 - 12 квітня) триватиме конкурс малюнків на цю тему, створених з допомогою комп'ютерних технологій. Переможці будуть нагороджені призами. Якими саме - секрет :) Долучайтеся та перемагайте!


Різьба по дереву - увага, зосередженість, креативні задуми...


5 квітня у школі відбулася виставка декоративно - ужиткового мистецтва, на якій були представлені творчі роботи учнів. Талановиті викладачі Гаврилюк Н. А., Ракітянська М. Л., Васько В. А. допомагають школярам розвивати здібності та уміння. Під час роботи виставки були проведені майстер-класи із створення великодніх писанок (Ракітянська М. Л. ) та різьби по дереву (Васько В. А. ).


Фішка звітного концерту - вчительсько - учнівський хор 


Сьогодні команда учнів 5 класу нашої школи взяла участь у математичних змаганнях ім.М.П.Кравчука "Крок до вершин математики". Петрук Микола зайняв 1 місце в номінації "Цікава математика", Куран Яна - 2 місце в номінації" Геометрична мозаїка". Учасниками змагань стали Матвійчук Іван , Неділько Дарина та вокальна група 5-А класу. Щиро вітаю переможців та учасників змагань. Дякую батькам за виховання дітей та дирекції школи за розуміння і підтримку.


18 березня для учнів 5б класу тренером ГО "Ми Вільні" Сасюк Світланою проведено заняття "Особистий простір. Як комфортно взаємодіяти в колективі". Діти взяли участь у інтерактивних та психологічних вправах "Чому важливо бути собою?", "Знайди спільне, придумай девіз, делегуй лідера", "Без тебе ніяк "," Імпульс",що сприяли пізнанню власного "Я" та колективотворенню.


\

Сьогодні зі знайомства тренерів А. Мельника та Л. Висоцької - Степанюк з колективом учнів, батьків, вчителів і проведення інформаційно - мотиваційного тренінгу розпочалася реалізація проекту "Демократична школа 2019 - 2020" :) Програма здійснюється за участі Європейського центру Вергеланда, Ради Європи, МОН України, МЗС Норвегії та має на меті підтримку освітніх реформ в Україні, демократизацію шкільного життя, співпрацю адміністрації, батьків, вчителів, учнів, громадських організацій у вирішенні питань навчального закладу. Під час заняття особливо приємно було спостерігати за роботою дітей, які міркували, робили змістовні висновки, вносили власні пропозиції. Нам точно є ким пишатися! Хто бажає долучитися до роботи ініціативної групи - ЛАСКАВО ПРОСИМО!


12.03.2019р. педагоги школи 19 взяли участь у роботі круглого столу "Реформування освіти від дошкілля до в ишу: нові можливості та професійні перспективи" у Луцькому педколеджі і відвідали навчально-тренінгову лабораторію НУШ, де ознайомились з осередками освітнього простору, дидактичними можливостями інтерактивноі панелі, документ-камерою MozaBook, матеріали та інструментарій якоі допомагають педагогу розвивати розумовий та емоційний інтелект школярів. Щиро вдячні організаторам за новітні ідеі та море позитивних емоцій.


Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами. З 8 березня!


     

1-го березня 2019 року у місті Києві в приміщенні міжнародного конгрес-центру «Український дім» відбувся IV Всеукраїнський форум сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна!». Уфорумі брали участь Президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба,голова ПЦУ митрополит Епіфаній, а також глава Світового конгресу сімей Брайн Браун, громадські активісти, гості з США, Ірландії, Литви, Латвії, представники ЗМІ, священнослужителі, військові.
Мета заходу - об’єднання зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях. 
У програмі форуму було проведено пленарне засідання та панельні дискусії, на яких аналізували сучасний стан інституту сім’ї, механізми впровадження дієвихініціатив, які впливають на якість сім’ї, зменшення розлучень, виховання сімейних цінностей. Презентовано освітні програми з питань формування відповідального батьківства «Основи сім’ї», «Підготовка до подружнього життя та усвідомленого батьківства».

По завершенні заходу була напрацьована резолюція, в якій вимагається ухвалити проект постанови про заходи із забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні, розробити низку законопроектів щодо забезпечення на законодавчому рівні захисту права людини на життя з моменту зачаття до природної смерті, мінімізації кількості абортів, заборони комерційного сурогатного материнства, підвищення розміру одноразової допомоги при народженні дітей, соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У березні - квітні 2019 року буде організовано навчання для працівників НМК управління освіти Луцької міської ради, практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО міста щодо ознайомлення із запропонованими програмами морально-духовного спрямування, а також забезпечення закладів освіти навчально-методичними комплектами програм, спрямованих на виховання сімейних цінностей.


   

23 лютого 2019 р. відбувся дванадцятий Декламаторський конкурс поезії та прози для мешканців України/ Під патронатом Генерального консула РП у Луцьку та Президента міста Любліна/
Щиро вітаю Олександру Сафатюк,  ученицю 10 а класу , яка стала лауреатом конкурсу! Наступний крок- участь у польско-українських зустрічах майстрів слова в Любліні /Польща /
Бажаємо успіхів!!!!!!!!   

20 лютого 2019 року у щколі відбувся захід «У нашій пам’яті вони залишились», яким вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.
Герої таки не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають. На небі й на рідній землі!


Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”

 

Демократична школа це:

  • активні та відповідальні учні,
  • мотивовані та прогресивні вчителі,
  • відкрита адміністрація, зацікавлені та задіяні батьки,
  • заангажована та розуміюча громада.

Збудуємо демократичну школу разом! Долучайтеся!

На початку 2019 року 60 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допожуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2019/2020 н.р., а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України.

 

 

      

Семінар - тренінг "Демократична школа 2019-2020" :) Перший крок до змін...

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Програма фінансується МЗС Норвегії.

Програма сприяє зміні української школи, щоб вона виховувала активних громадян, які поважають права людини. Ми робимо це,

  • будуючи школу на культурі демократії та прав людини
  • навчаючи вчителів та адміністрацію школи
  • залучаючи батьків до всього, що робить школа
  • інтегруючи школу та громаду
  • налагоджуючи контакти між школами України з різних областей.

Більше на вебсайті програми: http://www.schools-for-democracy.org та у Фeйсбуці: www.facebook.com/schoolsfordemocracy

 

 


Про надання роз’яснень щодо недопущення учнів/вихованців у заклади освіти при відсутності профілактичних щеплень


 

 

При зарахуванні керуємось  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 16.04.2018р. №367)


 

 

Вокальний гурт "Дивограй"

Вокальний гурт "Дивограй" КЗ "ЛЗОШ N19"  завітав із колядками та щедрівками до закладів дошкільної освіти N 20,31,33. А у ЗДО N9 разом з вихованцями взяли участь у спільній коляді.

 

 


Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у 2018-2019н.р.

Воєвода Богдан Анатолійович. За зайняте ІІІ-місце з Історії України. Секція "Історичне краєзнавство". Тема роботи  "Розвиток побратимських зв'язків Луцька з містами Польщі і Литви". Науковий керівник роботи, Гіляровська Наталія Віталівна, вчитель історії та правознавства, старший вчитель.

Кревська Іванна Юрівна За зайняте ІІІ-місце з біології. Секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування". Тема роботи "Покращення структури води методом заморожування". Науковий керівник роботи , Лялевська Галина Іванівна, вчитель географії, вчитель-методист. Сацик Світлана Іванівна, вчитель географії, вчитель-методист.

Огородник Софія Сергіївна. За зайняте ІІІ-місце з Історії України. Секція "Історія України". Тема роботи "Микола Прокопович Василенко - один із фундаторів Української Академії Наук". Науковий керівник роботи, Костюк Майя Миколаївна, вчитель історії.Про результативність участі учнів школи у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р. 

У 2018-2019 н.р. в міських предметних олімпіадах взяв участь 51 учень, серед яких переможцями визнано 13 школярів:Тиждень української мови та писемності у ланці І ступеня ЗЗСО№19

«Мова – втілення думки. Що багатша думка то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за присутність мови, за багатство мови…»

Максим Рильський

 


Оперативні дані захворюваності на кір та аналіз захворюваності за 6 місяців 2018 року

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 36-й тиждень 2018 року на кір захворіло 439 людей – 203 дорослих і 236 дітей. Захворюваність за останній тиждень спостерігається на рівні попереднього тижня.

З початку року на кір захворіли 30 744 людини – 12 608 дорослих і 18 136 дитини.

Найбільше людей захворіли на кір у Львівській (всього 6 002 людини: 1 891 дорослий і 4 111 дітей), Закарпатській (всього 3 046 людей: 580 дорослих і 2 466 дітей), Івано-Франківській (всього 2 808 людей: 796 дорослих і 2 012 дітей), Одеській (всього 2 400 людей: 1 208 дорослих і 1 192 дитини), місті Києві (всього 2 151 людина: 1 358 дорослих і 793 дитини) та Тернопільській (всього 1 645 людей: 637 дорослих і 1 008 дітей) областях.

Оперативні дані щодо захворюваності на кір у розрізі всіх регіонів можна побачити на сайті Центру громадського здоров’я за посиланням: https://bit.ly/2CLJsZn

Центр громадського здоров’я МОЗ України провів порівняння епідемічної ситуації щодо кору в Україні та країнах Європейського регіону ВООЗ. За

6 місяців 2018 року в Європейському регіоні ВООЗ на кір захворіли більше 41 000 дітей та дорослих. В семи країнах Європейського Регіону (Греція, Грузія, Італія, Російська Федерація, Сербія, Україна та Франція) були зафіксовані більше 1000 випадків кору у дітей і дорослих в кожній із цих країн. Загальна кількість інфікованих значно перевищує сумарні показники за 12 місяців кожного попереднього року теперішнього десятиліття. В період з 2010 по 2017 років найвищий сумарний річний показник кількості випадків кору було зареєстровано в 2017 році (23 927 людей), а найнижчий – в 2016 році (кількість хворих становила 5 273). Цього року в Європейському регіоні ВООЗ від кору померли 37 людей.

Найбільше на кір у в Європейському регіоні у 2018 році  хворіють саме українці - 56,3% (23 067 людей за перші 6 місяців). Це в 24,1 рази більше, ніж за цей же час минулого року. Найбільше в Україні на кір хворіють діти - 60,5% (13 950 дітей). Найчастіше кір трапляється серед дітей від 5 до 9 років - 31,9% всіх випадків, а також серед дітей віком від 1 до 4 років (2,9%). Викликає занепокоєння кількість хворих дітей віком до 1 року – 1 291 дитина, реєструються випадки вродженого кору.

Український  календар щеплень проти кору, паротиту і краснухи принципово не відрізняється від календарів Європейського регіону ВООЗ. Водночас, охоплення щепленнями в Україні з 2009 по 2018 рік суттєво нижчі, ніж в інших країнах Європейського регіону ВООЗ.


Тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського «Людина починається з добра»

 


 

                                

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2021
uCoz